Reklamační referenti

Náplň práce
• příjem, vyřízení a výdej reklamací
• vedení evidence reklamací
• komunikace se zákazníkem
• komunikace s dodavateli

Požadujeme
• silné organizační schopnosti
• klidné a slušné vystupování, loajalitu
• aktivní přístup k řešení problémů
• velkou výhodou praxe v oboru či znalost postupů reklamačních procesů

Nabízíme
• Práce na plný úvazek
• Dovolená 25 dní

HLÁSIT SE: Kacrová Lenka, tel.: 722976251, e-mail: nakup@peddy.cz

Plat od:
27 000 Kč
Pracoviště:
Litvínov
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Odhadce
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Lenka Kacrová
722976251
nakup|peddy#cz