Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

z:27.3.2024

Náplň práce
Vychystávání materiálu a zboží pro výrobu
Manipulační práce
Manipulační práce ve skladu
Řízení VZV
Pomocné práce ve výrobě
Drobné montážní práce
Úpravy sestav dílů
Příprava materiálů pro svářeče

Požadavky
Manuální zručnost, spolehlivost a pracovitost
Fyzická zdatnost a zodpovědnost
Řidič VZV
Řidičský průkaz sk. B

Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
Moderní zázemí a přátelský kolektiv
Příležitost prosazovat vlastní nápady
Benefitní karty nabíjené čtvrtletně po zkušební době
Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po 1 roce odpracované doby
Mimořádné kvartální odměny
Pololetní odměny dle hospodářského výsledku
Možnost vzdělávání a profesního růstu
Odměny za Kaizen - zlepšovací nápady
Příspěvek na stravování
Bezproblémové parkování v areálu firmy
Práce na HPP

Info.: na tel.: 602 646 775, po-pá od 6:30 - 14:30 hod., e-mail: alice.stefkova@kovok.cz

Plat od:
24 000 - 26 000 Kč
Pracoviště:
Kopřivnice
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Řidič vysokozdvižného vozíku
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Ing. Alice Štefková
602 646 775
alice#stefkova|kovok#cz