Nástrojaři

Pracovní náplň:
- samostatné opravy střižných nástrojů
-oživení nových výrob ve spolupráci s vývojem
- evidence a objednávání náhradní dílů do nástrojů

Požadujeme:
- SOU nebo SŠ ve strojírenském oboru
- zkušenosti s opravou a údržbou střižných nástrojů
- orientace v technické dokumentaci

Nabízíme:
Stabilní práci na HPP, podporu vašeho profesního a kariérního růstu potřebným vzděláváním, pozitivní firemní kulturu a velkou škálu benefitů v rámci velké nadnárodní společnosti.
Náborový příspěvek 30 000 Kč
Směny: 2 směny (Po-Pá)
Nástup: ihned/dohodou

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Plat od:
31 000 - 43 000 Kč
Pracoviště:
Jihlava
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Strojní zámečník
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Renata Dvořáková
567 113 340
renata#dvorakova|kolektor#com