Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Vzdělání: ukončené SŠ vzdělání, znalost AJ/NJ výhodou
Náplň práce: aktivní prodej jízdní kol, elektrokol a dalšího sportovního zboží; poradenství a komunikace se zákazníky; diagnostika elektrokol; servisní práce
Požadujeme:
-velmi dobrou znalost sortimentu jízdních kol, elektrokol a cyklistických doplňků a komponentů
-zkušenosti s prodejem/servisem jízdních kol a komponentů
-velmi dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
-znalost práce s PC; manuální zručnost; spolehlivost
Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr; příjemné prostředí rodinné firmy; motivační platové ohodnocení dle výkonů; zaměstnanecké benefity
Životopis prosíme zaslat na e-mail : info@wavesport.cz
Kontaktní osoba : Richterová Pavla, tel. 773 959 953

Plat od:
35 000 Kč
Pracoviště:
České Budějovice
Nástup:
09.04.2024
Obor a Profese:
Mechanik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Pavla Richterová
773 959 953
info|wavesport#cz