Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Nástup možný ihned.
NÁPLŇ PRÁCE:
- vykládka a manipulace se zbožím v prostorách skladu
- příprava zboží na rozvoz k zákazníkům
- práce na denní a noční směny
- práce je svým charakterem vhodnější pro muže
POŽADUJEME:
- schopnost samostatné i týmové práce
- odpovědnost
- oprávnění k řízení motorových vozíků vítáno, možnost si u nás dodělat
NABÍZÍME:
- náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč vázaný na 3 roky
- oběd zdarma nebo příspěvek na stravu ve výši 118 Kč v čistém za každou směnu
- příspěvek na nákupy ovoce 200 Kč/týden (10 800 Kč za rok)
- příspěvek na dovolenou 20 000 Kč (po odpracovaném 1. roce)
- podíly na výsledcích hospodaření v průměrné výši 40 000 Kč/rok
- možnost přivýdělku mimo pracovní úvazek
- možnost zisku odměn nad sjednaný mzdový výměr dle přístupu k práci a pracovním výsledkům
- příspěvek na konzumaci ovoce a zeleniny o přestávkách, dle vlastního výběru
- menší pracovní kolektiv
- vzdělávání a osobní rozvoj
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 777 720 mezi 7 - 14 hod nebo e-mailem na adresu: sklad@ovocentrum.cz.

Plat od:
25 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Valašské Meziříčí
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Řidič
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Jarmila Vajglová
571 777 720
sklad|ovocentrum#cz

Články ze světa práce

Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?

S příchodem nového člena rodiny nepřichází jen radost, ale také vyšší rodinné výdaje. Je tedy logické, že ženy často hledají možnosti přivýdělku, nebo nechtějí přestat podnikat. Jaká jsou omezení, která vás potkají při podnikání na mateřské/rodičovské dovolené?

Jak dosáhnout harmonie mezi pracovním a osobním životem?

V dnešní hektické době, kdy pracovní nároky mohou být náročné, je nalezení harmonie mezi pracovním a osobním životem solidní výzvou. Máte své techniky, jak to zvládnout, nebo se inspirujete našimi radami?

První den v nové práci? Připravte se na něj.

Na pohovoru jste váleli a vybrali právě vás, gratulujeme! Nyní jsou před vámi první dny na novém pracovišti. Bude to pravděpodobně náročný proces, než si na vše zvyknete, můžete mít i obavy, ale to vše je normální a brzy budete na novém pracovišti jako ryba ve vodě.