Řidiči vysokozdvižných vozíků

Náplň práce: * manipulace s VZV * příjem dodávek a kontrola rolí papíru, potvrzování dokladů * expedice materiálu dle objednávkových listů * zásobování provozu (zajištění dostatku materiálu do výroby) * dodržování provozních předpisů * dodržování BOZP a PO * udržování čistoty na pracovišti Požadujeme: * průkaz a praxe na VZV výhodou * chuť pracovat * logické myšlení * spolehlivost * pečlivost * pracovitost * zodpovědný přístup k práci * ochotu učit se novým věcem * ochotu pracovat na 12 hod směnách Nabízíme: * nástup možný DLE DOMLUVY * práce na HPP na dobu určitou s následným prodloužením na dobu neurčitou * stravenky v hodnotě 220 Kč / směna * náborový bonus * příspěvek na volný čas 2.000 Kč ročně * příspěvek na životní/penzijní připojištění * odměny za životní a pracovní jubilea * v průměru 15,5 dne dovolené * možnost zvýhodněného telefonního tarifu * nepřetržitý provoz (12-hod.směny) * zázemí stabilní společnosti (výplata vždy do 12. v následujícím měsíci) * dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání Kontakt: e-mailem

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.





Podobné nabídky práce

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

BřeclavE.U.D.GROUP, a.s.
20 000 - 30 000 Kč

Řidiči vysokozdvižných vozíků

ŠumperkSwisspearl Česká republika a.s
23 000 - 25 000 Kč

Řidiči vysokozdvižných vozíků

TachovWorkPersonnel s.r.o.
od 29 648 Kč

Články ze světa práce


Jak si věřit při hledání práce?

Jak si věřit při hledání práce?
Hledání práce může být občas pěkně náročné dobrodružství. I při neúspěchu je však důležité neházet flintu do žita a snažit se myslet pozitivně. Jak si tedy víc věřit a najít si v dnešní době práci?

Soft skills nad hard skills nebo snad nad zlato?

Soft skills nad hard skills nebo snad nad zlato?
Určité schopnosti vycházející z vašich osobnostních předpokladů, jako empatie, kreativita, rozhodnost, odolnost vůči stresu, schopnost přizpůsobit se, spolupracovat s ostatními, ale také vaše osobní návyky na pracovišti jsou nazývány soft skills (měkké dovednosti). Proč jsou právě tyto dovednosti v poslední době pro zaměstnavatele tak důležité a jak je lze prokázat během pohovoru?

Co prozradí řeč těla při hovoru?

Co prozradí řeč těla při hovoru?
Řeč těla je univerzálním jazykem, který o vás dokáže prozradit někdy více než slova a tím ovlivnit průběh celého rozhovoru. Při pohovoru myslete na to, co vaše tělo vysílá za signály. Neverbální projev o vás prozradí mnohé a zároveň díky němu můžete číst z řeči těla personalisty naproti vám.