Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Vondrková Kateřina Mgr., e-mail: katerina.vondrkova@kaprain.cz

Náplň práce: zajišťovat veškerý chod recepce, administrativní práce, uvádět návštěvy, komunikovat se správou budovy a úklidovou společností, objednávání kancelářských potřeb, zajišťovat občerstvení pro zasedací místnosti/ vedení společnosti/ návštěvy, spravovat přijatou a odeslanou poštu, kurýrní službu a taxislužbu
Požadavky: ochotu pracovat v rozmezí (ranní 7:45-16:15; odpolední 9:45-18:15); plynulá znalost anglického a českého jazyka JE NEZBYTNOU PODMÍNKOU
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené

Plat od:
25 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
20.03.2024
Obor a Profese:
Recepční
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Mgr. Kateřina Vondrková
katerina#vondrkova|kaprain#cz