Svářeči

vzdělání: vyuč.,SŠ

Společnost DELFI REHAB spol. s r.o., která působí na trhu 30 let, je jedním z předních výrobců komponentů pro zdravotechniku. Tato stabilní firma Vám nabízí možnost stát se součástí úspěšného pracovního kolektivu, a to na pracovní pozici:

Volná pracovní pozice: SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA
Firma: DELFI REHAB spol. s r.o.
Pracoviště: Dolní Štěpanice 104, 514 01 Jilemnice, okres Semily
Kontakt: jilemnice@delfi.cz, tel: 737 262 165; 481 353 983
Pracovní doba: jednosměnný pracovní provoz-pracovní doba 6:00 - 14:30
Pracovní úvazek: plný
Pracovní vztah: hlavní pracovní poměr
Min. stupeň vzdělání: nižší střední odborné, střední odborné s výučním listem
Nástup: IHNED
Mzdové rozpětí: od 30.000 Kč

Charakteristika pracovního místa / náplň práce:
-svařování hliníkových a nerezových materiálů

Požadujeme:
-svářečský průkaz výhodou - nikoliv podmínkou, zaškolíme
-výuční list technického směru - výhodou
-manuální a technickou zručnost
-spolehlivost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
-stabilní zázemí úspěšné společnosti
-příspěvek na (vnitropodnikové) stravování
-zvýhodněné mobilní volání
-možný příspěvek na penzijní připojištění
-slevy na firemní produkty
-roční bonus / odměna
-možnost platového růstu
-WiFi připojení ve všech firemních prostorách

V případě zájmu prosím zasílejte životopisy na email: jilemnice@delfi.cz, a my se Vám ozveme v nejbližších dnech nazpět. Pokud budete splňovat výše zmíněné požadavky, potkáme se na osobním pohovoru.

Plat od:
30 000 Kč
Pracoviště:
Semily
Nástup:
19.03.2024
Obor a Profese:
Svářeč
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Poláček
737 262 152
jaroslav#polacek|delfi#cz