Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

První kontakt e-mailem nebo telefonicky v době od 8:00 - 18:00 hodin.

Požadavky:
· SŠ / VŠ elektrotechnického směru (pozice vhodná i pro absolventy a studenty)
· Dobrá znalost práce na PC / office
· Komunikační schopnosti
· Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
· Chuť učit se novým věcem
· Řidičský průkaz sk. B
· Zkušenost s programem Microstation V8i / (Auto-CAD) - výhodou
· Praxe v projektování v oblasti elektroenergetiky - výhodou
· Vyhláška č. 50/1978 Sb. §6 a §10 (nově NV č. 194/2022 Sb.) - výhodou

Náplň práce:
· Práce na projektové dokumentaci všech stupňů (FVE,VO, NN/VN, TS, atd.)
· Inženýrská činnost související se zpracováním projektových dokumentací
· Technická jednání se zákazníkem
· Komunikace s majiteli pozemků a městskými/obecními zastupiteli
· Příprava podkladů pro rozpočtovou část
· Příprava podkladů pro výběrová řízení
· Administrativa a kompletační činnost

Zaměstnanecké výhody:
flexibilní pracovní doba, pravidelné školení, mobilní telefon (neomezené volání a data), stravenky, bonusy a prémie

Plat od:
30 000 - 50 000 Kč
Pracoviště:
Brno
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Elektroinženýr
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Pavel Dvořák
725 991 760
info|pdep#cz

Musím dokládat výpis z rejstříku trestů svému zaměstnavateli? Záleží, na jakou pozici se hlásíte.

Chtějí po vás při nástupu do nové práce výpis z trestního rejstříku? Jsou zaměstnání, při kterých jej po vás zaměstnavatel bude vyžadovat, závisí to ovšem na povaze pracovní pozice. Zaměstnavatel jej nemůže vyžadovat automaticky po všech, musí se řídit právními předpisy.

Home office se stává stále populárnějším!

Práce z domova je od dob koronavirové epidemie stále populárnější. Většina firem, která tzv. home office zavedla, jej ponechala alespoň v určité míře dodnes. Jaké jsou její výhody a nevýhody? Dle průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí, které se dotazovalo především na výhody, limity a celkovou spokojenost zaměstnanců a vedoucích pracovníků, převážná většina dotázaných hodnotí práci z domova pozitivně. Jaká přesně přináší pozitiva/negativa?

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?

Žádost o zvýšení platu může být obtížnou a stresující situací, ale pokud máte dobré argumenty, může to být skvělý způsob, jak zvýšit svůj příjem. Důležitým krokem je sepsat si pádné argumenty a žádost správně načasovat. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, které vám pomohou připravit se na takovou žádost a předložit přesvědčivé argumenty.