Pracovníci ostrahy, strážní

Kontakt NEJPRVE telefonicky (PO-PÁ od 8 do 14 hod.) nebo e-mailem nabor@bpsa.cz.
Místo vhodné pro OZP.

Požadujeme:
- dobré komunikační schopnosti
- zdravotní způsobilost
- praxe a certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou - zajistíme přípravu na zkoušky a jejich absolvování.
Náplň práce:
- ostraha průmyslového objektu v Rokytnici v Orl. h.
- obsluha kamerového systému
- směny: 6:00 - 18 hod./18 - 6:00 hod.
Nabízíme:
- práce v nepřetržitém provozu - 12 h. směny
- mzda 19.500 - 21.000,- Kč měsíčně včetně příplatků
- náborový bonus až 3.000 - 8.000,- Kč po odpracování zkušební doby, dalších 5.000,- Kč po odpracovaném roce
- osobní ohodnocení až 3.000,- Kč měsíčně
- výkonnostní odměny, prémie.
- možnost zkráceného úvazku / práce na DPP.

Plat od:
20 000 Kč
Pracoviště:
Rychnov n. Kněžnou
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Pracovník ostrahy
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro občany se ZPS
ANO
Kontaktní osoba:
p.Bouška
734 363 619
nabor|bpsa#cz

Články ze světa práce

Jak zvládnout stres v práci

Pracovní stres se čím dál častěji stává součástí moderního profesního života. Dlouhé hodiny v práci, vysoké očekávání nadřízených a neustálý tlak na výkon mohou negativně ovlivňovat vaše zdraví a pohodu. Nicméně existuje několik účinných strategií, které vám mohou pomoci se se stresem v práci vypořádat a udržet si tak psychickou pohodu. Jak tedy na to?

Home office se stává stále populárnějším!

Práce z domova je od dob koronavirové epidemie stále populárnější. Většina firem, která tzv. home office zavedla, jej ponechala alespoň v určité míře dodnes. Jaké jsou její výhody a nevýhody? Dle průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí, které se dotazovalo především na výhody, limity a celkovou spokojenost zaměstnanců a vedoucích pracovníků, převážná většina dotázaných hodnotí práci z domova pozitivně. Jaká přesně přináší pozitiva/negativa?

Co prozradí řeč těla při hovoru?

Řeč těla je univerzálním jazykem, který o vás dokáže prozradit někdy více než slova a tím ovlivnit průběh celého rozhovoru. Při pohovoru myslete na to, co vaše tělo vysílá za signály. Neverbální projev o vás prozradí mnohé a zároveň díky němu můžete číst z řeči těla personalisty naproti vám.