Hlavní účetní

POPIS POZICE:
Evidence došlých faktur a fakturace
Zabezpečení platebního styku, Cash flow
Příprava denního, týdenním a měsíčním reportingu
Analýza a komplexní zpracování saldokont, SELF-BILLING
Účtování bankovních výpisů, zodpovědnost za pokladní hotovost.
Spolupráce s auditory, zpracování statistických údajů.
Provádění měsíčních a ročních závěrek, revize zůstatků účtů, inventarizace majetku
Příprava měsíčních hlášení pro skupinu, koordinace se společnosti ve skupině
POŽADAVKY:
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
Praxe na obdobné pozici podmínkou
Pokročilá znalost MS Office podmínkou
Znalost SAP podmínkou
Pokročilá znalost anglického jazyka - slovem a písmem podmínkou
Samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
Zaměstnanecké benefity:
Příspěvek na obědy - stravenkový paušál (100,-Kč/den) plně hrazený zaměstnavatelem,
25 dní dovolené za kalendářní rok
Školení zdarma
Odměna za zlepšovací návrhy a záchyty
Odměna za pracovní výročí a životní výročí, příspěvek při narození dítěte, odměna bezpříspěvkovým dárcům krve
Stravování: chlazenkové, nápojové a coffee automaty, sodastream
Příspěvek na Multisport kartu
Hlásit se emailem, telefonicky nebo osobně.

Plat od:
50 000 Kč
Pracoviště:
Liberec
Nástup:
18.03.2024
Obor a Profese:
Finanční účetní
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Erika Gladišová
775 504 091
erika#gladisova|sodecia#com