DESIGN ENGINEER | formy vstřikolisů | full remote

Jste zkušený desing engineer, kterého už nebaví dojíždění do kanceláře? Ovládáte anglický jazyk, a tak pro vás denní komunikace s americkou pobočkou nebude problém? Pak pro vás máme velmi zajímavou nabídku práce.

Náplň práce:
- navrhování a vývoj forem pro vstřikování plastů
- poskytování technické podpory týmu návrhářů produktů, zákazníkům a dalším oddělením společnosti
- vyhodnocování stavu procesu vzniku nových forem
- spolupráce s engineeringem při vývoji nových produktů
- účast na vzorkování nových nástrojů
- podílení se na návrhových opatření za účelem, co nejlepších výsledků
- koordinace vývoje forem
- komunikace se zahraničním týmem vývoje
- reporting vedeníZašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Plat od:
80 000 Kč
Pracoviště:
Chomutov
Plný úvazek
Podmínky:

- strojírenské vzdělání nebo odpovídající praxi
- komunikativní znalost anglického jazyka
- znalost procesu vstřikování plastů
- zkušenosti s konstrukcí a výrobou nástrojů pro vstřikování plastů
- CAD, výhodou: PowerShape, NX, SOLIDWORKS

Cizí jazyk:

Anglicky

Bonusy:

- přátelské rodinné prostředí
- stravenky
- pololetní a vánoční bonus dle hospodaření firmy
- po 3 letech u společnosti dovolená navíc

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Konstruktér
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Pro Usti nad Labem (GR)
(+420) 417 662 810
J#Vochomurka#406422203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

Jak dosáhnout harmonie mezi pracovním a osobním životem?

V dnešní hektické době, kdy pracovní nároky mohou být náročné, je nalezení harmonie mezi pracovním a osobním životem solidní výzvou. Máte své techniky, jak to zvládnout, nebo se inspirujete našimi radami?

Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?

S příchodem nového člena rodiny nepřichází jen radost, ale také vyšší rodinné výdaje. Je tedy logické, že ženy často hledají možnosti přivýdělku, nebo nechtějí přestat podnikat. Jaká jsou omezení, která vás potkají při podnikání na mateřské/rodičovské dovolené?

Znáte svou cenu na trhu práce?

Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně povolání? A znáte svou cenu na trhu práce? Doporučujeme si zjistit, jaké platy dostávají lidé, kteří pracují na obdobných pozicích. Tento průzkum vám pomůže vytvořit představu, jak byste měli za danou práci být ohodnoceni právě vy.