Odborní pracovníci v oblasti umění a kultury jinde neuvedení

Pracoviště Kroměříž, působnost pro celý Zlínský kraj
- Náplň práce: zajištění agendy urbanismu a územního plánování na území Zlínského kraje,
výkon odborné památkové činnosti v souladu se zákonem č. 20/1987 Sb. o státní památkové péči v platném znění, agenda stavebních památek a památkově chráněných území, zpracovávání písemných vyjádření, odborná a konzultační pomoc vlastníkům kulturních památek, konzultační činnost pro orgány samosprávy, státní správy, správce a projektanty, výkon památkového dohledu, tvorba operativní dokumentace svěřeného památkového fondu, další související činnosti včetně průzkumu památkového fondu a jeho prezentace
- Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru: architektura, pozemní stavitelství a příbuzné stavební obory; zaměření na památkovou péči, dokumentace památek apod. výhodou, orientaci v oblasti urbanismu a územního plánování, orientaci v projektových dokumentacích, technických výkresech apod., pokročilou znalost práce na PC (zejména MS Office aj.), řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič, odpovědný přístup, flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, organizační a komunikační dovednosti, schopnost zvládat zátěžové situace, trestní bezúhonnost (při nástupu se dokládá výpisem z rejstříku trestů)
- Výhodou: praxe v oblasti památkové péče, projektování nebo veřejné správě, orientace v problematice státní památkové péče
- Benefity: pět týdnů dovolené, služební mobil, příspěvek na stravování, volné vstupy do objektů ve správě NPÚ, možnost zvýhodněného mobilního tarifu, tři dny sick days, pružná pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- Pracovní doba: plný pracovní úvazek na dobu jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou, platové zařazení a ohodnocení dle zák. č. 262/2006 Sb. a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů (12. platová třída), předpokládaný nástup do zaměstnání: 1. 8. 2024, jinak dle dohody
- Uchazeči v přihlášce do výběrového řízení zašlou: motivační dopis, strukturovaný životopis s údaji o dosavadní praxi a odborných znalostech, včetně kontaktních údajů (telefon, e-mail), doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání v prosté kopii

- Přihlášku do výběrového řízení doručte nejpozději do 15. května 2024 do 12 hodin
* poštou / osobně na adresu podatelny: Národní památkový ústav, územní odborné pracoviště v Kroměříži, Riegrovo nám. 3228/22, 767 01 Kroměříž
* nebo na e-mail: klenovska.renata@npu.cz.
Obálku / e-mail označte: VĚC: „Výběrové řízení – památkářka/památkář – agenda urbanisty“. Na základě předložených dokladů proběhne výběrové řízení spojené s osobním pohovorem, na který bude uchazeč v předstihu pozván. Výsledky výběrového řízení budou uchazečům oznámeny e-mailem. Národní památkový ústav si vyhrazuje možnost zrušit výběrové řízení bez odůvodnění.
Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání jsou uvedeny na www.npu.cz v části: ochrana osobních údajů.

Plat od:
26 600 - 40 120 Kč
Pracoviště:
Kroměříž
Nástup:
01.08.2024
Obor a Profese:
Produkční
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Renata Klenovská DiS.
klenovska#renata|npu#cz