Pedagogové volného času

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE

Kontakt telefonicky nebo osobně na pracovišti PO-ČT v dopoledních hodinách, nebo e-mailem na adresu ddmreditelka@seznam.cz.

Požadujeme: SŠ vzdělání, nejlépe pedagogické.
Náplň práce:
- vedení kroužku Florbal pro děti prvního a druhého stupně
- práce na 1 hodinu týdně od 15:00 do 16:00 hodin.



Plat od:
120 - 150 Kč
Pracoviště:
Rychnov n. Kněžnou
Typ úvazku:
Práce na dohodu
Nástup:
01.09.2024
Obor a Profese:
Vychovatel
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Zaměstnavatel:
Kontaktní osoba:
Jana Kalousová
725 435 731
ddmreditelka|seznam#cz






Podobné nabídky práce

Řídící pracovníci na základních školách

Karlovy VaryZákladní škola Karlovy Vary, K
34 620 - 46 260 Kč

Řídící pracovníci na základních školách

Karlovy VaryZákladní škola Karlovy Vary, P
34 620 - 46 260 Kč

Pedagogové volného času

KolínDětský domov se školou, středi
38 000 - 45 000 Kč

Ostatní řídící pracovníci v oblasti vzdělávání

NáchodMěsto Česká Skalice
30 000 - 50 000 Kč

Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami

Ústí nad LabemDomovy pro osoby se zdravotním
33 790 - 38 630 Kč

Pedagogové volného času

JičínZákladní umělecká škola Hořice
11 000 - 18 000 Kč

Články ze světa práce


Jak si věřit při hledání práce?

Jak si věřit při hledání práce?
Hledání práce může být občas pěkně náročné dobrodružství. I při neúspěchu je však důležité neházet flintu do žita a snažit se myslet pozitivně. Jak si tedy víc věřit a najít si v dnešní době práci?

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

10 základních pravidel úspěšného pohovoru
Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.

Znáte svou cenu na trhu práce?

Znáte svou cenu na trhu práce?
Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně povolání? A znáte svou cenu na trhu práce? Doporučujeme si zjistit, jaké platy dostávají lidé, kteří pracují na obdobných pozicích. Tento průzkum vám pomůže vytvořit představu, jak byste měli za danou práci být ohodnoceni právě vy.