OBCHODNÍ MANAŽER| SLUŽEBNÍ VOZIDLO

Jsi zkušený matador v oblasti obchodu? Rád máš volné ruce a dokážeš přinést náležité výsledky? Láká tě prostředí menší ale dynamické společnosti? Jsi energický a máš tah na branku?

Neváhej a dej nám o sobě vědět!!!

Náplň práce:

* péče o stávající portfolio zákazníků
* akvizice
* účast na obchodních jednáních a veletrzích
* vyjednávání obchodních podmínek
* komunikace s klienty
* tvorba obchodní strategie
* pravidelný reportingZašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Plat od:
50 000 Kč
Pracoviště:
Frýdek-Místek
Plný úvazek
Podmínky:

* min. SŠ vzdělání
* dlouhodobé zkušenosti v oblasti obchodu
* znalost oblasti strojírenství, výroby případně automotive
* ochota příležitostně cestovat
* výborné komunikační dovednosti
* reprezentativní vystupování
* znalost MS Office
* ŘP sk. B

Cizí jazyk:

Anglicky, Německy

Bonusy:

* bonusy, prémie
* služební automobil i k soukromým účelům
* flexibilní pracovní doba
* možnost občasného HO
* stravenkový paušál
* příspěvky na penzijní připojištění
* další benefity na míru

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Obchodní zástupce
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Pro Ostrava (GR)
(+420) 595 131 777
D#Blaha#406425203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

Jak správně napsat životopis?

Strukturovaný životopis (zkráceně CV) je většinou vaším prvním kontaktem se zaměstnavatelem. Pro zaujetí zaměstnavatele je důležité uvést relevantní informace a především vynikající prezentaci svých schopností a zkušeností, přeci jen je to vaše vizitka. Informace uvedené v našem článku by vám mohly pomoci k vytvoření životopisu.

Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?

S příchodem nového člena rodiny nepřichází jen radost, ale také vyšší rodinné výdaje. Je tedy logické, že ženy často hledají možnosti přivýdělku, nebo nechtějí přestat podnikat. Jaká jsou omezení, která vás potkají při podnikání na mateřské/rodičovské dovolené?

Diskriminace v práci: jak jí předcházet a jak ji řešit?

Diskriminace na pracovišti je nejen neetická, ale v mnoha případech i protiprávní. V České republice existují právní předpisy, které chrání zaměstnance před diskriminací a zároveň stanovují povinnosti zaměstnavatelů. Pojďme se podívat, co je a není diskriminace a s jakými druhy se lze na pracovišti setkat.