Externí spolupracovník pro nábor respondentů

Centrum pro výzkum veřejného mínění Sociologického ústavu Akademie věd České republiky, v.v.i., hledá komunikativní spolupracovníky pro externí spolupráci na pozici: NÁBORÁŘ PANELISTŮ Náplní práce je oslovení konkrétních lidí, které jsou náhodně vybrány, a jejich rekrutace do pravděpodobnostního panelu. Cílem vybudování tohoto panelu je získávat spolehlivé informace o současné české společnosti, studovat a vysvětlovat trendy v postojích a chování a výsledky pak veřejně publikovat. K účasti na tomto panelu je vyzváno jen několik tisíc českých občanů, kterým bude nabídnuta možnost, aby jejich prostřednictvím byl slyšet hlas české veřejnosti. Jak práce náboráře vypadá: - Náborář dostane od CVVM konkrétní adresy, na které zajede a podle stanoveného postupu osloví vybranou domácnost a nabídne jednomu jejímu členu účast v panelovém šetření. - Náborář bude mít k dispozici velice krátký dotazník (do pěti minut), do kterého zaznamená výsledek své návštěvy. - Účast v panelu je pro všechny dobrovolná, práce rozhodně nezahrnuje prodej žádných produktů. Časové rozmezí a náročnost práce: - Náborář si sám určuje, kdy pracuje Finanční ohodnocení: - Náborář dostává odměnu za každý splněný úkol (cca 6 oslovených adres v jednom městě) a za každého narekrutovaného panelistu je pak motivační odměna - Náborář si může vydělat až 2 500 Kč za jeden den - Náklady na dopravu hradíme zvlášť
Vhodné pro: ženy na MD, absolventy, OSVČ, důchodce,
Poznámka k platu: Úkolová mzda. Mzda v Kč.

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.






Články ze světa práce


Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?
Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?
Motivační dopis se stal nezbytnou součástí procesu hledání práce. V poslední době se dost změnil, už není jen formální přílohou, ale spíše osobním projevem vašeho zájmu o danou práci. Zde je několik klíčových tipů, jak napsat efektivní motivační dopis, který zaujme a přinese pozvání na pohovor.

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?
Každý z nás má právo pracovat a sám si zajistit obživu, a to včetně jedinců se zdravotním postižením. Existují pracovní místa, která jsou speciálně určena pro osoby se ZTP, další pracovní pozice pro ně mohou být rovněž vhodné. Vždy to souvisí s dovednostmi a možnostmi daného jedince a rovněž s pracovními podmínkami na pracovišti.