Specialisté v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací

Obecně
o místo výkonu: Jihlava
o pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku, 3 měsíce zkušební doba, možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou

Náplň práce
o vedení správy, údržby, oprav a provozu nemovitostí
o vedení stavební skupiny zaměstnanců cca 20 osob, včetně koordinace a stanovení priorit technologického postupu prací v oblasti údržby a oprav nemovitostí
o vedení staveb, technického dozoru stavebníka
o sestavování stavebních rozpočtů či výkazů výměr pro akce realizované externím dodavatelem
Platové podmínky a další benefity.
o platová třída 10 s platem 23.390,- Kč - 34.370,- Kč (dle započitatelné praxe)
o zvláštní příplatek 2.200,- Kč
o osobní ohodnocení po zapracování
o možnost čerpání prostředků z FKSP

Požadujeme
o středoškolské vzdělání stavebního směru (v oborech pozemní stavitelství, příprava realizace a provoz staveb, technické zařízení budov) nebo vysokoškolské vzdělání stavebního směru
o znalost zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů
o iniciativní přístup k řešení, logické myšlení
o uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
o spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita a samostatnost
o ochota učit se novým věcem, sledování změn v předpisech
o dobré komunikační, vyhledávací, vyjednávací a organizační schopnosti
o doložení výpisu z rejstříku trestů

Výhodou
o základní znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázkách ve znění pozdějších předpisů
o základní znalost zákona č. 309/2006 Sb., o zajištění podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci ve znění pozdějších předpisů
o Osvědčení o autorizaci dle zákona č. 360/1992 Sb., pro obor "POZEMNÍ STAVBY" nebo "TECHNIKA PROSTŘEDÍ STAVEB" (technik/inženýr)
Další informace
o pružná pracovní doba
o termín pro zaslání životopisu: 31.3.2024
o možnost nástupu: 1. 4. 2024 (či dohodou)
o součástí přijímacího řízení je osobní pohovor

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis včetně e-mailové adresy pro účely vyrozumění a motivační dopis na adresu lenka.kvasova@pcr.cz.

Případné doplňující informace je možné získat u por. Bc. Lenky Kvášové na tel. č. 974 261 407, 725 661 028.

Plat od:
35 000 Kč
Pracoviště:
Jihlava
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Administrativní pracovník
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Por. Bc. Lenka Kvášová
974 261 407, 725 661 028
lenka#kvasova|pcr#cz