Elektromechanici

Náplň práce:
- Elektrická a mechanická montáž zařízení dle dokumentace
- Mechanická úprava výrobních dílů
- Údržba vybavení dílny
- Kontrola a údržba montážních zařízení a přípravků
Požadujeme:
- oprávnění vyhl. 50/78 Sb. § 6 výhodou
Nabízíme:
- Mimořádné roční prémie v podobě 13. a 14. platu, čtvrtletní prémie
- Měsíční osobní ohodnocení
- Jednosměnnou a pružnou pracovní dobu
- Příspěvky na stravování
- Příspěvky na penzijní pojištění
- Menší pracovní kolektiv
- Perspektivu dlouhodobé spolupráce
- Nástup možný ihned
První kontakt: osobně v sídle firmy Po-Pá 7:30-15:30, telefonicky: Konvičný Michal: 777 044 546 v Po-Pá 7:30-15:30, e-mailem: m.konvicny@cressto.cz.

Plat od:
21 300 - 23 000 Kč
Pracoviště:
Rožnov p. Radhoštěm
Nástup:
02.04.2024
Obor a Profese:
Elektromechanik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Michal Konvičný
777 044 546
m#konvicny|cressto#cz