Ostatní lékaři specialisté

I.ortopedická klinika
přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na celý úvazek na pozici

lékař/lékařka (absolvent/absolventka)
jednosměnný provoz

Nástup: dle dohody

Odborné požadavky:
• min. VŠ vzdělání v oboru všeobecné lékařství
• vhodné i pro absolventy
• praxe v oboru ortopedie, popř. jakýkoliv dosažený stupeň specializačního vzdělávání je výhodou

Další požadavky:
• znalost práce na PC
• dobrá uživatelská znalost práce s PC – MS Office (Word, Excel, PowerPoint, …)

Osobnostní požadavky:
• odpovědný přístup k práci
• komunikativnost, samostatnost, pečlivost
• příjemné a zdvořilé vystupování
• dobré vyjadřovací schopnosti
• iniciativa
• loajalita
• odolnost vůči stresu
• morální a občanská bezúhonnost

Jazykové kompetence:
• znalost ČJ
• středně pokročilá znalost AJ

Náplň práce:
• u absolventů koreluje s obsahem a požadavky specializačního vzdělávání v oboru ortopedie
• u uchazečů se splněnými podmínkami částečného nebo úplného specializačního vzdělávání diagnosticko-terapeutická činnost s možností chirurgických výkonů

Nabízíme:
• zajímavou a odpovědnou práci
• stabilní platové a pracovní podmínky (platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké výhody (závodní stravování vč. příspěvku na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na nákup vitamínových prostředků z nemocniční lékárny, příspěvek na dovolenou, příspěvky na očkování, SickDays)
• nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnici
• možnost účastnit se vzdělávacích akcí

Motivační dopis, životopis s uvedením údajů o dosaženém vzdělání a dosavadní praxi a Souhlas se zpracováním osobních údajů předloží uchazeči elektronicky na: sekr.1ortk@fnusa.cz
Kontakt pro odborné dotazy: doc. MUDr. Tomáš Tomáš, Ph.D., přednosta I.ORTK, tel:+420 543 182 718, mobil:+420 606 718 505, e-mail: tomas.tomas@fnusa.cz

MUDr. Luboš Nachtnebl, Ph.D., zástupce přednosty I.ORTK, tel:+420 543 182 750, mobil:+420 703 464 656, e-mail: lubos.nachtnebl@fnusa.cz

Plat od:
35 000 Kč
Pracoviště:
Brno
Nástup:
01.06.2024
Obor a Profese:
Všeobecný lékař
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
doc. MUDr. Tomáš Tomáš Ph.D
543182718
sekr#1ortk|fnusa#cz