Řemeslná práce v rodinné firmě

Chcete slušnou a zajímavou řemeslnou práci?

Firma HUNTER s.r.o. je stabilní ryze českou společností s vysokou prestiží ve svém oboru zabývající se výrobou výsekových nástrojů.

Rozšiřujeme tým a nabízíme pozici Operátor/ka zakázkové výroby
Pokud Vás baví manuální tvořivá práce a dokážete pracovat pečlivě a spolehlivě, můžete se stát důležitou součástí týmu se skutečným vlivem na budoucnost pro výrobce obalů.

Plat od:
26 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
okres Liberec
Plný úvazek
Podmínky:

Potřebujeme, abyste
byli manuálně zruční
dovedli pracovat pečlivě a samostatně
uměli uživatelsky pracovat s počítačem
a chtěli se naučit nové věci
Jak to u nás probíhá?
Při osobní schůzce Vám představíme naši společnost, proces výroby i mzdový systém a navážeme na Vaše předchozí pracovní zkušenosti.

Bonusy:

Vytvořili jsme si vlastní svoz osobními auty, jezdíme z Varnsdorfu, České Lípy,
Cvikova, Chrastavy, Nového Boru.

Pokud máte za to, že je tato pozice přímo pro Vás, ozvěte se nám na našich kontaktech, odpovíme všem a domluvíme se na schůzce u nás!

Přidejte se do našeho skvělého týmu!
Více informací o naší firmě najdete na www.hunter-sro.cz

Náplň práce:

Výsledkem Vaší práce bude přesně a včas zkompletovaný nástroj pro vysekávání obalů.
Jedná se o přesnou práci, kdy podle výkresů osazujete do vyřezaných linek v dřevěné překližce výsekové nože, používáte také stroje pro krácení a ohýbání nožů, montáž drobných komponent, lepení gum.

Nabízíme / benefity:

  • Prémie
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Co můžeme nabídnout?
    Příjemné a moderní pracovní prostředí, čistou halu, zázemí silné české společnosti
    Stabilní práci s pravidelným termínem výplat, každoroční navyšování mzdy
    Mzdové ohodnocení dle relevantních zkušeností od 140,-Kč/hod - 200,-Kč/hod
    Nadstandardní pracovní vybavení vč. kvalitního oděvu
    Bonusy/prémie a firemní akce
    Parkování přímo u ?rmy
    Stravenky Pluxee a další zaměstnanecké výhody
    Prostor projevit své dovednosti a růst, být ohodnocený podle svých výsledků
    Podporujeme osobní a profesní rozvoj našich zaměstnanců, školení
    Přes Vánoce celozávodní volno

    Stanete se součástí skvělého týmu!

Nástup:
dle domluvy
Výroba a průmysl - Operátor výroby, Výroba a průmysl - Dělník, Výroba a průmysl - Nástrojař
Min. vzdělání:
Nezáleží na vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Radka Tesaříková
+420778111688
kariera|kanakcz#com