Hlavní účetní

Pozice: Samostatný/á účetní
Kontakt: Chrobák Dobroslav Ing., tel.: 773 066 706, e-mail: dchrobak@cirrus.cz
První kontakt e-mailem.
Náplň práce:
kompletní vedení a zpracovávání účetnictví, vedení a zpracovávání daňové evidence, vedení a zpracovávání mzdového účetnictví, osobní a elektronická komunikace s úřady, zpracování a účtování přijatých a vydaných faktur, zadávání účetních dokladů do účetního systému, kontrola přijatých faktur a přefakturace, účetní uzávěrky, vytváření daňových přiznání, vyúčtování letových akcí, evidence majetku
evidence pracovních smluv, závazky a pohledávky, platby;
Požadavky:
prokazatelná praxe s vedením účetnictví ev. daní podmínkou
Zaměstnanecké výhody:
Možnost občasné práce z domova
Nástup od 1.3.2024. Mzda: 40 000,- až 50 000,- Kč
Místo výkonu práce: Cirrus Aircraft Management s.r.o. - Letiště Příbram, Drásov č.p. 222,
Příbram 1

Plat od:
40 000 - 50 000 Kč
Pracoviště:
Příbram
Nástup:
01.03.2024
Obor a Profese:
Finanční účetní
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Ing. Dobroslav Chrobák
773 066 706
dchrobak|cirrus#cz