Výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě

Místo výkonu práce:
ŠKODA AUTO a.s. okres Mladá Boleslav + Mladá Boleslav

Prvotní kontakt:
tel.: 326 816 804,
e-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz
osobně

-Náplň práce
- Rídí designové návrhy - interiér, UI (user interface), UX (user experience),
- Koordinuje spolupráci s externími dodavateli - interiér, UI (user interface), UX (user experience),
- Rídí vývoj a strategii designu exteriéru, interiéru i barev vč. výroby modelu a zpracování designu do CAD dat,
- Kontroluje proces designu dle milníku - interiér, UI (user interface), UX (user experience),
- Schvaluje podklady k designovým prezentacím - interiér, UI (user interface), UX (user experience),
- Zadává podřízeným zamestnancům pracovní úkoly,
- Schvaluje základní vzorek materiálu - barevné specifikace,
- Metodicky řídí strategii a filozofii designu - interiér, UI (user interface), UX (user experience),
- Vyhodnocuje nové trendy v designu - interiér, UI (user interface), UX (user experience),
- Kontroluje práci podřízených zamestnanců,
- Řídí pracovní procesy v roli vlastníka,
- Požadujeme znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou,
- Požadujeme min.Bc. vzdělání, zaměření na Design a umění výhodou
- zkušenost s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu vítána

Plat od:
150 000 - 200 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Technický ředitel/manažer
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Bc. Jiří Nečesaný
326 816 804
jiri#necesany|skoda-auto#cz

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?

Každý z nás má právo pracovat a sám si zajistit obživu, a to včetně jedinců se zdravotním postižením. Existují pracovní místa, která jsou speciálně určena pro osoby se ZTP, další pracovní pozice pro ně mohou být rovněž vhodné. Vždy to souvisí s dovednostmi a možnostmi daného jedince a rovněž s pracovními podmínkami na pracovišti.

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?

Motivační dopis se stal nezbytnou součástí procesu hledání práce. V poslední době se dost změnil, už není jen formální přílohou, ale spíše osobním projevem vašeho zájmu o danou práci. Zde je několik klíčových tipů, jak napsat efektivní motivační dopis, který zaujme a přinese pozvání na pohovor.

Návrat do práce po mateřské/rodičovské dovolené

Taky je vám lehce mdlo při představě všech změn, které jsou s návratem do práce spojené? Je vůbec možné se připravit tak, aby vše proběhlo hladce? Přichází období transformace, které je výzvou pro celou rodinu. Přečtěte si naše tipy, které Vám mohou návrat do práce zjednodušit.