MANAŽER KVALITY | SLUŽEBNÍ VOZIDLO

Máš praxi s vedením týmu v oblasti kvality, nejlépe v automotive? Domluvíš se anglicky? Pokud bys rád uplatnil své zkušenosti v úspěšné společnosti a podílel se na zlepšování systému řízení kvality, neváhej se ozvat.

Náplň práce:
- vedení týmu oddělení kvality
- spolupráce na nových projektech z hlediska kvality
- zodpovědnost za zachování a zlepšování systému kvality
- zpracování reklamací
- reportingZašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Plat od:
60 000 Kč
Pracoviště:
Moravskoslezský kraj
Plný úvazek
Podmínky:

- VŠ vzdělání technického směru
- AJ na úrovni B2
- min. 3 roky praxe na vedoucí pozici v oblasti kvality
- znalost nástrojů kvality
- organizační a analytické schopnosti
- orientace v technické dokumentaci

Cizí jazyk:

Anglicky

Bonusy:

- služební vozidlo
- 13. mzda
- smlouva na dobu neurčitou
- 25 dnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- příspěvek na stravování
- podpora dalšího vzdělávání
- příspěvek na volnočasové aktivity
- notebook, služební telefon

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Manažer kvality
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Pro Ostrava (GR)
(+420) 595 131 777
V#Vajayova#406059203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?

Každý z nás má právo pracovat a sám si zajistit obživu, a to včetně jedinců se zdravotním postižením. Existují pracovní místa, která jsou speciálně určena pro osoby se ZTP, další pracovní pozice pro ně mohou být rovněž vhodné. Vždy to souvisí s dovednostmi a možnostmi daného jedince a rovněž s pracovními podmínkami na pracovišti.

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.