Ostatní specialisté v sociální oblasti

CO VÁS ČEKÁ
Udržování vztahů a kontaktů se stávajícími dárci a péče o ně
Oslovování potencionálních individuálních a firemních dárců
Příprava a řízení fundraisingových kampaní a akcí
Tvorba fundraisingové strategie Charity Jindřichův Hradec
Vedení agendy týkající se získaných darů (potvrzení o darech/ darovací smlouvy, evidence dárců, správa veřejných sbírek…)
NABÍZÍME:
Zaměstnání na 0,5 úvazku v Jindřichově Hradci za 16.000 Kč na měsíc
Flexibilní pracovní dobu, s možností práce z domova
Nestereotypní, smysluplnou a kreativní práci v příjemném kolektivu rozvíjející se Charity
Podporu v oblasti rozvoje a vzdělávání
Možnost podílet se na rozvoji Charity Jindřichův Hradec, prostor pro seberealizaci
POŽADUJEME
min SŠ vzdělání , trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
Řidičský průkaz typu B
Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Teams…)
Výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti
Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, kreativitu, osobnostní zralost
Zájem poznávat prostředí Charity, ztotožnění s jejími cíli a hodnotami
Zkušenosti z oblasti fundraisingu, orientace v prostředí neziskové organizace či
sociálních služeb výhodou
Své strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte do 5. 3. 2024 na
email: volnepozice@jhradec.charita.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k
osobnímu pohovoru. Nástup možný ihned. Více informací na tel.: 731 604 554.

Plat od:
16 000 Kč
Pracoviště:
Jindřichův Hradec
Typ úvazku:
Částečný úvazek
Nástup:
26.02.2024
Obor a Profese:
Sociální pracovník
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Mgr. Miroslava Mayerová
volnepozice|jhradec#charita#cz