Ostatní elektrotechnici a technici energetici

První kontak e-mailem.

Co budete dělat?
(Elektro)technik:
o Budete pracovat s elektronikou a instalovat na mikroskop jednotlivé moduly
o Kromě toho budete často pracovat s počítačem, se kterým budete nastavovat, testovat a kalibrovat svůj mikroskop
o K ruce vám bude naše firemní aplikace Final Test, která vás provede celým procesem nastavení mikroskopu a pomůže vám v začátcích
o Každý mikroskop je unikát. Čas od času se vyskytne věc, kterou bude potřeba zkonzultovat s kolegy z vývoje nebo inženýringu

Mechanik:
o Jako mechanik/čka budete na mikroskopy přidávat citlivou mechaniku, pracovat s vakuovou technikou a kontrolovat těsnost
Koho hledáme?
o Technické nadšence, kteří hledají rozmanitou práci, ve které budete každý den řešit jiné věci
o Elektro vzdělání nebo nárok na zákon 250 (bývalá vyhláška č.50) výhodou
o Nemáte elektro? Pokud máte jiné SŠ vzdělání technického směru, dokážeme vás vše doučit
o Pokud máte zkušenosti s oživováním elektrických modulů a Ohmův zákon znáte jako svoje boty, na pohovoru doslova zazáříte
o Měli byste ovládat angličtinu alespoň na základní úrovni a být schopni porozumět anglicky psané technické dokumentaci

Máme flexibilní pracovní dobu (s pevným jádrem od 8:00 do 13:00) a jednosměnný provoz

Naší firmě se daří a již několik let po sobě roste - můžete se těšit na každoroční finanční bonusy
30 dní dovolené, plně hrazená Multisportka, penzijní připojištění, výhodný tarif od T-Mobilu a další benefity
Za doporučení nového kolegy můžete získat až 90 000 Kč
Nabízíme férovou mzdu - více se dozvíš na prvník kole pohovoru
Skvělá firemní kantýna se třemi hlavními jídly, teplým bufetem, salátovým barem nebo pizzou. Na stravování v ní vám přispějeme 100 Kč za odpracovaný den

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Plat od:
33 000 Kč
Pracoviště:
Brno
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Technik v energetice
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Kristýna Smolová
kristyna#smolova|thermofisher#com

Musím dokládat výpis z rejstříku trestů svému zaměstnavateli? Záleží, na jakou pozici se hlásíte.

Chtějí po vás při nástupu do nové práce výpis z trestního rejstříku? Jsou zaměstnání, při kterých jej po vás zaměstnavatel bude vyžadovat, závisí to ovšem na povaze pracovní pozice. Zaměstnavatel jej nemůže vyžadovat automaticky po všech, musí se řídit právními předpisy.

10 základních pravidel úspěšného pohovoru

Zaujali jste životopisem, pozvali Vás na pohovor a nyní přichází den D. Čemu byste se měli vyhnout a na co se naopak během pohovoru zaměřit? Přečtěte si několik našich rad a zanechte dojem.

Diskriminace v práci: jak jí předcházet a jak ji řešit?

Diskriminace na pracovišti je nejen neetická, ale v mnoha případech i protiprávní. V České republice existují právní předpisy, které chrání zaměstnance před diskriminací a zároveň stanovují povinnosti zaměstnavatelů. Pojďme se podívat, co je a není diskriminace a s jakými druhy se lze na pracovišti setkat.