Všeobecné sestry bez specializace (kromě dětských sester)

Požadujeme: odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle zák. č. 96/2004 Sb., bezúhonnost, zdravotní a osobnostní způsobilost, uživatelskou znalost práce na PC, organizační a komunikační schopnosti.
Platové podmínky: 10. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v závislosti na dosažené praxi, zvláštní příplatek ve výši 6 000 Kč.
Náplň práce: poskytování ošetřovatelské péče osobám ve výkonu trestu odnětí svobody prostřednictvím ošetřovatelského procesu.
Nástup možný dle dohody.
Výhody:
200 hodin dovolené, 40 hodin dodatkové dovolené, 5 dnů indispozičního volna
benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb
možnost využití posilovny, tělocvičny
závodní stravování, příspěvky na stravování
využívání vlastních rekreačních středisek v rámci České republiky a možnost výměnných rekreací ve Slovenské republice.

Plat od:
37 490 - 47 780 Kč
Pracoviště:
Jičín
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Zdravotní sestra
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Naďa Hudská
493507219 PO-PÁ 7,00 - 14,30 hodin
22personalnivedouci|vez#val#justice#cz