Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

Zavedená pobočka velké německé strojírenské firmy Siempelkamp s více než dvacetiletou tradicí ve strojírenské oblasti rozšiřuje své kanceláře v Mariánských Lázních, v Domažlicích, v Plzni a v Blatnici pod sv. Antonínkem a Vy se můžete stát součástí našeho kolektivu na pozici projektanti elektroschémat zařízení nízkého napětí ve strojírenství.

Popis pracovní pozice projektant elektroschémat zařízení nízkého napětí:
- definice kabelových rozvodů, zjišťování délky rozvodů za použití AutoCAD technologie
- výpočet potřeby kabelů pro jednotlivé stroje a jejich parametrů
- určování průřezů kabelů a jejich typů
- zjištění potenciálových skupin pro dané zařízení včetně měřících protokolů a prováděcích předpisů
- znalost průmyslových sítí (Profibus, Profinet…) a síťových topologií
- tvorba dokumentace pro montáž a uvedení do provozu daného zařízení
- znalost v oblasti elektromontáží a kabelových tras
- projektování kabelů a instalačního materiálu pro montáž.

Požadujeme:
- jazykové znalosti: AJ nebo NJ - stupeň B1 (nebo maturitní zkouška)
- znalost práce s PC - Microsoft Office, Windows 10, znalost CAD (např. AutoCAD, E-Plan…)
- vhodné i pro absolventy VŠ nebo SPŠ
- vhodné i pro osoby se zdravotním postižením (osoby zdravotně znevýhodněné)
- samostatné zpracování zadaných úkolů uvedených v popisu činnosti
- znalost čtení technické dokumentace a všeobecné znalosti evropských a US elektrotechnických norem
- schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme:
- přátelské pracovní prostředí
- odpovídající finanční ohodnocení
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- pružná pracovní doba
- nástup možný ihned
- 13. plat, stravenky a další.

Místo výkonu práce: v jedné ze čtyř poboček kancelář Nerudova 312, Mariánské Lázně, kancelář Zahradní 362, Domažlice, kancelář Nerudova 1404/5, Plzeň, kancelář v Blatnici pod sv. Antonínkem 893.

Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Plat od:
30 000 - 50 000 Kč
Pracoviště:
Mariánské Lázně
Nástup:
19.02.2024
Obor a Profese:
Elektroinženýr
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Kateřina Oršošová
722923954
katerina#orsosova|siempelkamp#com

Články ze světa práce

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?

Motivační dopis se stal nezbytnou součástí procesu hledání práce. V poslední době se dost změnil, už není jen formální přílohou, ale spíše osobním projevem vašeho zájmu o danou práci. Zde je několik klíčových tipů, jak napsat efektivní motivační dopis, který zaujme a přinese pozvání na pohovor.

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?

Žádost o zvýšení platu může být obtížnou a stresující situací, ale pokud máte dobré argumenty, může to být skvělý způsob, jak zvýšit svůj příjem. Důležitým krokem je sepsat si pádné argumenty a žádost správně načasovat. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, které vám pomohou připravit se na takovou žádost a předložit přesvědčivé argumenty.

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?