Inženýři projektanti inženýrských děl

NÁPLŇ PRÁCE
- koncepční návrhy mostních a inženýrských staveb a konstrukcí
- konstruktérské práce a další nutné související činnosti
POŽADUJEME
- VŠ mostní a inženýrské konstrukce případně statika
- vhodné i pro absolventy VŠ
- znalost výpočetních a CAD systémů
- zájem o obor stavitelství a chuť rozšiřovat své znalosti
- řidičský průkaz skupiny B - výhodou
NABÍZÍME
- zázemí silného českého koncernu
- možnost seberealizace a profesního růstu
- motivační mzdové ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv spolupracovníků
- pružnou pracovní dobu
- příspěvek na stravování
- příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
- týden placeného volna navíc
Zaslat životopis e-mailem.

Plat od:
40 000 Kč
Pracoviště:
Liberec
Nástup:
12.02.2024
Obor a Profese:
Projektant
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Ehrenberger
724 973 655
jiri#ehrenberger|m-projekce#cz