Brusiči nástrojů a kovů

TŘ a:20/2/2024 a:22/4/2024
Náplň práce:
- broušení svarů rámů automobilových dveří
- separace odpadu na svém pracovišti, pomocné práce ve výrobě vykonávané dle pokynů mistra
- obsluha zařízení
- dodržování všech technologických postupů, kvalitní výroba.
Požadujeme:
- manuální zručnost, přesnost a pečlivost, zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzickou zdatnost), spolehlivost.
Životopis zašlete na email kariera@dwmic.cz

Plat od:
27 000 Kč
Pracoviště:
Třinec
Nástup:
22.04.2024
Obor a Profese:
Obráběč kovů
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Jana Helešicová
595 177 229
kariera|dwmic#cz