Samostatný konstruktér

Vaše náplň práce
  • Jedná se o zcela samostatnou a kreativní práci
  • Mechanická konstrukce vysoce sofistikovaných transportních prostředků pro pacienty (součástí produktu jsou nakupované hydraulické systémy, elektro pohony, apod...)
  • Řešení zákaznických změn
  • Komunikace se zákazníky, s výrobou, účast na výstavách a veletrzích v zahraničí
  • Jednoduché pevnostní výpočty

Váš profil
  • VŠ vzdělání technického směru (strojírenství)
  • Znalost 3D software (ideálně Solidworks, ale není podmínkou, důležité je chuť v něm pracovat)
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni podmínkou
  • Ideálně zkušenost na podobné pozici (samostatná tvůrčí práce, konstrukce celých sestav), neměly by vám být cizí pojmy jako pevnost, pružnost...
  • Ochota přinést nějakou novou myšlenku, zajít do výroby, občas se třeba i ušpinit:)

Naše nabídka
  • Velmi zajímavá mzda v závislosti na zkušenostech a hlavně dovednostech
  • Práce ve firmě, která se ve velké konkurenci prosadila a má skvělou budoucnost
  • Další bonusy dle úspěšně zvládnutých úkolů (mohou být čtvrtletní, pololetní)
  • Roční bonusy na základě hodnocení práce zaměstnance
  • Stabilní práce s možností seberealizace a prosazení vlastních myšlenek
  • Příspěvek na stravování
  • Hrazené náklady na dojíždění

Pracoviště:
Moravský Krumlov
Plný úvazek
Podmínky:

Bonusy:

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Strojírenství a Engineering
Min. vzdělání:
Nezáleží na vzdělání
Kontaktní osoba:
Jan Petříček
+420725475371
j#petricek|trenkwalder#com

Články ze světa práce

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?

Jak zvládnout stres v práci

Pracovní stres se čím dál častěji stává součástí moderního profesního života. Dlouhé hodiny v práci, vysoké očekávání nadřízených a neustálý tlak na výkon mohou negativně ovlivňovat vaše zdraví a pohodu. Nicméně existuje několik účinných strategií, které vám mohou pomoci se se stresem v práci vypořádat a udržet si tak psychickou pohodu. Jak tedy na to?

Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?

S příchodem nového člena rodiny nepřichází jen radost, ale také vyšší rodinné výdaje. Je tedy logické, že ženy často hledají možnosti přivýdělku, nebo nechtějí přestat podnikat. Jaká jsou omezení, která vás potkají při podnikání na mateřské/rodičovské dovolené?