Inženýři projektanti budov

Náplň práce:
-projektování novostaveb a rekonstrukcí pozemních staveb
-zpracování jednotlivých stupňů projektových dokumentací
-komunikace a koordinace s projektanty stavební části
-komunikace a koordinace s projektanty ostatních profesních částí
-komunikace se zástupci investora
-komunikace s úřady státní správy
-autorský dozor na stavbě

Požadujeme:
-VŠ stavebního zaměření
-Praxe v oboru 3 roky
-znalost MS Office
-znalost kreslícího programu AutoCAD nebo obdobného
-technické myšlení, samostatnost, odpovědnost a spolehlivost
-aktivní pojetí práce a snahu učit se novým věcem
-týmového ducha
-ŘP skupiny B

Nabízíme:
-práci na zajímavých projektech pozemních staveb
-příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
-možnost profesního růstu s dlouhodobou perspektivou
-benefity, systém finančních odměn z ukončených zakázek
-náborový příspěvek ve výši 1 mzdy po ukončení zkušební doby

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: design4@design4.cz
Poskytnuté údaje považujeme za důvěrné.

Plat od:
65 000 Kč
Pracoviště:
Turnov
Nástup:
08.04.2024
Obor a Profese:
Projektant
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Kontaktní osoba:
Irena Nováková
603827493
novakova|design4#cz