Stavbyvedoucí

Vaše náplň práce
  • řídit výstavbu vodohospodářských projektů, a to po stránce provozní, technické a ekonomické
  • vést montážní a stavební deník
  • zpracovávat harmonogramy
  • kontrolovat a koordinovat práci podřízených zaměstnanců i práce dodavatelů
  • zodpovídat za dodržování technologických postupů
  • zabezpečovat revize technologických zařízení a organizovat opatření k odstranění závad
  • sledovat vývoj v oblasti vodohospodářských postupů
  • zajišťovat dodržování pravidel bezpečnosti práce a pracovněprávních předpisů
  • zodpovídat za včasnou přípravu a věcnou správnost podkladů pro fakturaci

Váš profil
  • SŠ/VŠ stavebního zaměření
  • praxi ve stavebním oboru, zkušenosti z oblasti vodohospodářských staveb výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) na uživatelské úrovni
  • uvítáme autorizaci ČKAIT

Naše nabídka
  • 5 týdnů dovolené (týden dovolené navíc)
  • auto s možností využití i pro soukromé účely
  • profesně Vás podpoříme
  • telefon a notebook

Pracoviště:
Česká republika
Plný úvazek
Podmínky:

Bonusy:

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Stavebnictví
Min. vzdělání:
Nezáleží na vzdělání
Kontaktní osoba:
Dana Sukupová
d#sukupova|trenkwalder#com