Inženýři elektronici projektanti, konstruktéři

Molins, s.r.o., dceřiná společnost nadnárodní společnosti Coesia Group, hledá pro svoji společnost v Plzni vhodné kandidáty na pozici konstruktér-elektro. Molins, s.r.o. je společností s dlouholetou tradicí v oblasti strojírenského průmyslu zabývající se především vývojem a výrobou speciálních strojů hlavně pro potravinářský a tabákový průmysl. Kandidát bude podřízen vedoucímu týmu vývojové konstrukce a bude úzce spolupracovat i s ostatními kolegy společnosti Molins i celé skupiny Coesia (Itálie, Velká Británie) a podílet se na vývoji nových produktů a zlepšování stávajícího produktového portfolia.
POPIS POZICE:
- Elektro-konstrukce a vývoj speciálních strojů pro potravinářský průmysl a balicích strojů ve spolupráci se zahraniční mateřskou společností
- Technická příprava výroby, změnové řízení
- Tvorba elektrotechnické dokumentace
- Úpravy SW a tvorba nových řešení
- Podpora výroby, řešení specifických úkolů - komunikace s konstrukcí v zahraničí.
- Nahrávání a oživení / odlaďování strojů se systémy Lenze, Siemens, Beckhoff

Výhodou zájemce je znalost: návrhu systému Siemens S7 včetně programování a AJ. Dále jsou výhodou zkušenosti s automatizačními systémy (Siemens TIA, S7 Lenze, Beckhoff) a s CAD, elektrotechnickým CAD.
Doba zaměstnání: doba určitá na rok, v případě oboustranné spokojenosti prodloužení na pracovní poměr na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dovolenou a Vánoce ve výši 21% jednoho měsíčního platu
- příspěvek na penzijní fond 1400,- Kč/měsíc
- příspěvek na stravování - cena oběda pro zaměstnance ve firemní kantýně je 40 Kč
- jazykové a firemní vzdělávání

Plat od:
45 000 Kč
Pracoviště:
Plzeň
Nástup:
01.06.2024
Obor a Profese:
Elektroinženýr
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Mgr. Radka Lišková
378 080 313
radka#liskova|molins#com

Články ze světa práce

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?

Každý z nás má právo pracovat a sám si zajistit obživu, a to včetně jedinců se zdravotním postižením. Existují pracovní místa, která jsou speciálně určena pro osoby se ZTP, další pracovní pozice pro ně mohou být rovněž vhodné. Vždy to souvisí s dovednostmi a možnostmi daného jedince a rovněž s pracovními podmínkami na pracovišti.

Základní práva zaměstnanců: Co byste měli vědět

Práva zaměstnanců jsou základním stavebním kamenem každého fungujícího pracovního vztahu. Znát svá práva na pracovišti je klíčem pro zajištění férových pracovních podmínek a ochrany před potenciální diskriminací či zneužíváním ze strany zaměstnavatele. V tomto článku se podíváme na několik základní oblastí práv zaměstnanců, kterým by měl každý pracující dobře rozumět.