Mechanici a opraváři osobních automobilů

KONTAKT : Spilková Monika, tel.: +420 602625905, e-mail: monika.spilkova@autovars.cz

Příjmem automechaniky osobních a užitkových automobilů

Pracovní náplň:
oprava osobních a užitkových vozidel všech značek, pravidelný servis vozů

Požadujeme:
vyučení v oboru automechanik
řidičský průkaz sk. B
samostatnost, spolehlivost, pečlivost
kladný vztah a zájem o automobily

Nabízíme:
odpovídající platové ohodnocení
pravidelné školení pořádané spol. Opel
stabilní zaměstnání a práce s nejmodernější technikou
přátelský kolektiv
slevy k nákupu vozů, ND a příslušenství
možnost profesního růstu

Zaměstnanecké výhody : slevy na nákup vozů, ND a příslušenství

Plat od:
37 422 - 55 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
24.01.2024
Obor a Profese:
Automechanik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Monika Spilková
+420 602625905
monika#spilkova|autovars#cz