Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

KO: Janoštíková Petra, tel.: 734 236 622 e-mail: personalni@semix.cz.

Chcete umět obsluhovat stroje na balení cereálií a dalších potravinářských výrobků Semix? Můžete pracovat v třísměnném provozu?
Výsledkem Vaší práce budou skvěle vyrobené a zabalené snídaňové cereálie a jiné potravinářské výrobky.
Budete se starat o obsluhu a seřizování našich balících linky, doplňovat do nich obaly a suroviny, připravovat balící linky k provozu. Práce je vhodná více pro muže - manipulace s břemeny.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
Obsluha výrobních strojů a strojů na balení a zpracování cereálií
příprava strojů na provoz, čištění strojů a provozu
doplňování surovin a materiálu
dodržování kvality vyráběných produktů
kontrola značení a evidence

POŽADUJEME:
manuální zručnost
spolehlivost
pečlivost
dobrý zdravotní stav

NABÍZÍME:
práci ve stabilní potravinářské společnosti
plný pracovní úvazek
motivující ohodnocení 25.000 - 30.000,- Kč hrubé mzdy podle pracovních výkonů a stupně zaučení
měsíční odměny
příjemný pracovní kolektiv
práci na ranních, odpoledních a nočních směnách
VÍKENDY VOLNÉ
dotované OBĚDY, stravenky
zaměstnanecký prodej výrobků SEMIX
hlídané parkoviště a kolárna
roční věrnostní příspěvky
odměny za jubilea a odpracované roky
25 dní dovolené

Plat od:
25 000 Kč
Pracoviště:
Opava
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Technolog potravinářské výroby
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Petra Janoštíková
734 236 622
personalni|semix#cz

Články ze světa práce

Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?

S příchodem nového člena rodiny nepřichází jen radost, ale také vyšší rodinné výdaje. Je tedy logické, že ženy často hledají možnosti přivýdělku, nebo nechtějí přestat podnikat. Jaká jsou omezení, která vás potkají při podnikání na mateřské/rodičovské dovolené?

Znáte svou cenu na trhu práce?

Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně povolání? A znáte svou cenu na trhu práce? Doporučujeme si zjistit, jaké platy dostávají lidé, kteří pracují na obdobných pozicích. Tento průzkum vám pomůže vytvořit představu, jak byste měli za danou práci být ohodnoceni právě vy.

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?

Žádost o zvýšení platu může být obtížnou a stresující situací, ale pokud máte dobré argumenty, může to být skvělý způsob, jak zvýšit svůj příjem. Důležitým krokem je sepsat si pádné argumenty a žádost správně načasovat. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, které vám pomohou připravit se na takovou žádost a předložit přesvědčivé argumenty.