Elektromechanici

z:24/1/2024
Náplň práce:
- v rámci práce se budete podílet na realizační části projektu v oblasti robotiky a automatizace výroby.
Na pozici Elektromechanika budete spokojení pokud:
- pracovníci mají být schopni provádět svoji odbornou činnost na elektrických zařízeních dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb., které upravuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice
- umíte číst v technických výkresech a elektro schématech, v ideálním případě třeba i upozornit na konstrukční chybu
- jste zruční a nebojíte se montovat a zapojovat
- jste samostatní
- jste nadšenci do elektrotechniky
- máte ŘP. skupiny B
- nevadí vám v práci cestovat.
Nabízíme:
- práce v čistotě a teple
- flexibilní pracovní doba po zkušební době (pracovní doba ve zkušební době 6:00 - 14:30 hod.)
- 13. plat
- týden dovolené navíc
- úspora času v rámci dojíždění do práce, když všichni ve špičce míří do měst, vy pojedete opačným směrem po volných cestách
- stabilního zaměstnavatele se švýcarskou matkou.
Kontakt telefonicky, emailem.

Plat od:
35 000 - 40 000 Kč
Pracoviště:
Frýdek-Místek
Nástup:
01.02.2024
Obor a Profese:
Elektromechanik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Mgr. Milena Burkiewiczov
724 780 811 (PO-PÁ 8:00-15:00 hod.)
burkiewiczova|whs#cz