Hlavní účetní

Místo výkonu práce: Žitná č.p. 1098/15
Rumburk 1, 408 01 Rumburk

Popis pozice - náplň práce:
- komplexní zpracování podvojného účetnictví
- účtování investičního majetku a dotací
- znalost daňové problematiky
- vedení týmu
- příprava podkladů pro měsíční a roční závěrky, spolupráce s auditorem
- cenotvorba, kalkulace výrobních produktů společnosti, analýzy ziskovosti zakázek
- spolupráce na ročních finančních plánech a forecastech
- příprava komplexnějších interních účetních dokladů
- kontrola účetních zápisů, účetních operací v rámci daňové evidence i účetnictví
- kontrola správnosti fakturace, pokladních dokladů, zůstatků jednotlivých účtů

Předpokladem pro výkon práce je:
- VŠ/SŠ ekonomického směru (zkušenost na obdobné pozici výhodou)
- praxe v podvojném účetnictví
- znalost finančních ukazatelů a finančního výkaznictví
- znalost českých účetních standardů a účetních principů
- znalost mzdového účetnictví
- logické myšlení a ochotu učit se novým věcem
- vynikající komunikační schopnosti
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
- organizační schopnosti

Nabízíme: stravenky, týden dovolené navíc

Kontakt: Bc. Jitka Eismann, e-mail: jitka.eismann@metalurgie.cz

Plat od:
40 000 - 65 000 Kč
Pracoviště:
Rumburk
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Finanční účetní
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Bc. Jitka Eismann
jitka#eismann|metalurgie#cz