Grafici a výtvarníci v multimédiích

z:19.1.2024

Co Vás čeká?
-Vývoj a konstrukce nových výrobků, od prvotního návrhu až po finální realizaci, ve vlastním designu či ve spolupráci s významnými designovými studii
-Návrh a konstrukce výrobních přípravků či obráběcích nástrojů
-Užijete si práci s programem Solidworks či Fusion 360 jako hlavním 3D konstrukčním softwarem
-Příprava technických zadání a specifikací pro dodavatele komponent
-Tvorba technické dokumentace
-Při realizace testů nových materiálů, technologií či výrobků, budete vždy v první linii. Hodně času budete trávit na provoze.
-Spolupráce s ostatními úseky v rámci firmy, abychom společně uvedli nové výrobky co nejrychleji na trh
-Moderní pracovní prostory
-Spousta různorodé a tvůrčí strojařské práce

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
-Technické vzdělání zaměřené na strojní konstrukci či design, SŠ nebo VŠ
-Znalost práce s 3D konstrukčními programy
-Nadšení pro techniku a nové technologie
-Alespoň základní zkušenosti v oboru a minimální konstrukční znalosti. Hlavní je ochota se rychle naučit to, co ještě neznám
-Technické myšlení, zodpovědnost, pečlivost a tvůrčí přístup
-Schopnost samostatné práce a organizování času
-Být týmový hráč, kreativně přemýšlet a nebát se sdílet své nápady s ostatními
-Znalost anglického jazyka pro ústní či písemnou komunikaci s dodavateli

Co Vám můžeme nabídnout?
-Zajímavou a rozmanitou práci, osobní rozvoj
-Možnost aktivního se zapojení do projektů od začátku, až po uvedení výrobků na trh
-Odměňování Vaší kreativity a tvrdé práce, protože Vaše úspěchy si zaslouží uznání
-Perspektivu dlouhodobého zaměstnání, protože doufáme, že s námi vydržíte dlouho
-Možnost tvořit a podílet se na projektech, které budou mít skutečný dopad
-Flexibilní pracovní dobu, abyste měl(a) čas i na své osobní záliby a koníčky
-Zaměstnanecké benefity
-Zázemí prosperující české společnosti, která úspěšně působí na trhu již více než 65 let
-Nástup možný ihned, takže pokud jste připraven(a) na novou výzvu, ozvěte se!
-Místo výkonu práce: Kopřivnice - Průmyslový park Vlčovice

Plat od:
40 000 Kč
Pracoviště:
Kopřivnice
Nástup:
01.02.2024
Obor a Profese:
Designer
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Kontaktní osoba:
Martina Kuchařová
737 997 306
kucharova|remoska#cz