Prodavači v prodejnách

NÁPLŇ PRÁCE: - prodej dřevařských materiálů a doplňkového sortimentu - práce na skladě i prodejně - komunikace se zákazníky, nabídka zboží - manipulace s materiály i s použitím vysokozdvižného vozíku POŽADUJEME: - SŠ vzdělání - alespoň obecnou znalost dřevařských materiálů - dobré vystupování a komunikativnost - spolehlivost, samostatnost a nasazení - obchodního a týmového ducha - řidičský průkaz sk. B NABÍZÍME: - platové ohodnocení závislé na výkonu a kvalitě obsluhy - možnost rychlého karierního růstu - zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní pojištění V případě zájmu zasílejte svůj životopis na adresu krejci@drevocentrum-as.cz

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.


Podobné pracovní nabídky v regionu

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Ústí nad LabemJINÁ ZAHRADA s.r.o.
30 000 - 40 000 Kč

Prodavači potravinářského zboží

Ústí nad LabemHovorková a spol., spol. s r.o
od 21 300 Kč

Pouliční prodavači rychlého občerstvení

Ústí nad LabemJiří Dědič
od 13 500 Kč

Prodavači v prodejnách

Ústí nad LabemBM ČESKO s.r.o.
22 570 - 58 875 Kč

Obchodní zástupci

Ústí nad LabemPepever s.r.o.
28 000 - 35 000 Kč

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Ústí nad LabemTURBO PIZZA, s.r.o.
od 27 000 Kč




Články ze světa práce


Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?
Každý z nás má právo pracovat a sám si zajistit obživu, a to včetně jedinců se zdravotním postižením. Existují pracovní místa, která jsou speciálně určena pro osoby se ZTP, další pracovní pozice pro ně mohou být rovněž vhodné. Vždy to souvisí s dovednostmi a možnostmi daného jedince a rovněž s pracovními podmínkami na pracovišti.

Home office se stává stále populárnějším!

Home office se stává stále populárnějším!
Práce z domova je od dob koronavirové epidemie stále populárnější. Většina firem, která tzv. home office zavedla, jej ponechala alespoň v určité míře dodnes. Jaké jsou její výhody a nevýhody? Dle průzkumů Ministerstva práce a sociálních věcí, které se dotazovalo především na výhody, limity a celkovou spokojenost zaměstnanců a vedoucích pracovníků, převážná většina dotázaných hodnotí práci z domova pozitivně. Jaká přesně přináší pozitiva/negativa?

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Time management a jak efektivně využívat svůj čas
Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.