Všeobecné sestry bez specializace

VŠEOBECNÁ SESTRA
POŽADUJEME:
Psychická i fyzická odolnost, samostatnost, zodpovědný přístup, trpělivost, empatie, schopnost pracovat v týmu
Další požadavky: znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
NÁPLŇ PRÁCE:
Stručná charakteristika pracovního místa: terénní zdravotní péče v domácím prostředí klientů, administrativa související s poskytovanou službou, práce na plný úvazek, ranní směna
NABÍZÍME: 25 dnů dovolené, sick days

PRVNÍ KONTAKT: Paní Věra Vrbová, tel.: 739 934 289, Po - Pá od 8:00 do 16:00 hod., nebo emailem na adresu: vera.vrbova@vsetin.charita.cz, případně osobně na adrese: Horní náměstí 135, Vsetín.
ov.t. 4.4.

Plat od:
32 000 Kč
Pracoviště:
Vsetín
Nástup:
08.04.2024
Obor a Profese:
Zdravotní sestra
Min. vzdělání:
Vyšší odborné vzdělání
Kontaktní osoba:
Věra Vrbová
739 934 289
vera#vrbova|vsetin#charita#cz