Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)

Popis pozice: - Stanete se součástí našeho týmu kolegů v oddělení kvality, kteří jsou zodpovědní za komunikaci se zákazníkem pro přidělené projekty - budete zodpovědní za plynulý chod přiděleného projektu dle APQP - cíle projektu budete nastavovat na základě zákaznických požadavků a společně s interním projektovým týmem (výroba, technologie, vývoj, nákup, logistika,…) - zodpovědní budete za řešení zákaznických reklamací dle Wabtec pravidel (WIM, QRQC, 8D) Požadavky: - předchozí zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti - hledáme zkušeného kolegu, nejlépe 5+ let v kvalitě - schopnost prezentovat před zákazníkem a vedením společnosti v anglickém jazyce - schopnost tvořit technické analýzy v rámci 8D terminologie - znalost kvality nástrojů - 8D, QRC, APQP - vzdělání v technickém oboru - znalost anglického jazyka je podmínkou, znalost německého či francouzského jazyka je výhoda Nabízíme: 25 dní dovolené a 3 sick days za rok - Pracovní doba 7,5 hod denně - Kantýna a dotované stravování - Firemní chata na Šumavě - Skvělá parta kolegů a pomoc při adaptaci - Flexi Pass karta na volnočasové aktivity - Příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč - Roční bonus ( dle splněných osobních cílů)

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.





Podobné nabídky práce

Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (iso)

Frýdek-MístekDAEHA EUROPE s.r.o.
80 000 - 120 000 Kč

Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (iso)

LiberecSodecia Automotive Liberec s.r
48 000 - 55 000 Kč

Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (iso)

Frýdek-MístekDS Autotech Europe, s.r.o.
35 000 - 40 000 Kč

Specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (iso)

JihlavaSCHURTER Electronics spol. s r
od 35 000 Kč

Články ze světa práce


První den v nové práci? Připravte se na něj.

První den v nové práci? Připravte se na něj.
Na pohovoru jste váleli a vybrali právě vás, gratulujeme! Nyní jsou před vámi první dny na novém pracovišti. Bude to pravděpodobně náročný proces, než si na vše zvyknete, můžete mít i obavy, ale to vše je normální a brzy budete na novém pracovišti jako ryba ve vodě.

Jak dosáhnout harmonie mezi pracovním a osobním životem?

Jak dosáhnout harmonie mezi pracovním a osobním životem?
V dnešní hektické době, kdy pracovní nároky mohou být náročné, je nalezení harmonie mezi pracovním a osobním životem solidní výzvou. Máte své techniky, jak to zvládnout, nebo se inspirujete našimi radami?

Prokrastinace v práci: Překonávání skluzu v pracovním procesu

Prokrastinace v práci: Překonávání skluzu v pracovním procesu
Znáte to, jak se vám nechce začínat nový úkol a nebo odkládáte své povinnosti na potom a místo nich děláte jiné věci? Prokrastinace je jevem, který mnozí z nás znají a často zažívají. Ať už jde o pracovní úkoly nebo osobní rovinu, prokrastinace může mít negativní dopad na produktivitu, kvalitu práce a váš celkový pocit naplnění. Víte, jaké jsou její příčiny a jak prokrastinaci předcházet, či jak ji překonat?