Nákupčí

Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do týmu - zaměstnance/zaměstnankyni na pozici "STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ / STRATEGICKÁ NÁKUPČÍ". Jeho/jejím hlavním úkolem budou objednávky materiálů a kontakt s dodavateli.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Místo výkonu práce: Meziměstí.

Náplň práce: vyhledávání nových dodavatelů, vedení výběrových řízení a jednání s dodavateli, hodnocení dodavatelů a analýze cenových nabídek, sestavování plánu úspor a aktivní přístup ke snížení nákladů, objednávání materiálů a polotovarů potřebné k výrobě zdravotnického vybavení.

Požadavky: SŠ/VOŠ - obor ekonomický/strojírenský; praxe na obdobné pozici v oblasti strategického nákupu; znalost výkresové dokumentace; znalost AJ - úroveň B1-B2 (komunikace se zákazníky telefonická, písemná); znalost práce na PC, MS Office (Excel, Word, PowerPoint); řidičský průkaz sk. B; znalost OS Helios; znalost polského jazyka výhodou.

Zaměstnavatel nabízí: flexibilní pracovní dobu, 25 dní dovolené.

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: kariera@promareha.cz, tel. kontakt: +420 775 776 094.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na danou pozici.

Plat od:
25 000 Kč
Pracoviště:
Náchod
Nástup:
10.04.2024
Obor a Profese:
Ředitel/manažer nákupu
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
E-mail: kariera@promareha.cz
+420 775 776 094

Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.