Ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností

NABÍZÍME: - zázemí velké celostátní organizace působící po celé ČR, která poskytuje pomoc lidem v nouzi již od roku 1990 - práci v příjemném prostředí - zaměstnání na plný úvazek - pracoviště: Litoměřice benefity: - možnost občasné práce z domova - výhodný tarif Vodafone - služební telefon a notebook - dog friendly office - 5 týdnů dovolené - podpora vzdělávání i osobnostního růstu - individuální i týmové supervize POŽADUJEME: - VŠ vzdělání sociálního, ekonomického nebo příbuzného směru, - zkušenosti ve vedoucí funkci - organizační a řídící schopnosti - sociální cítění - smysl pro týmovou práci - zdravotní způsobilost - časová flexibilita - reprezentativní vystupování - vítána zkušenost v sociální oblasti - občanská bezúhonnost - ztotožnění s posláním organizace NÁSTUP: ihned, případně dle domluvy Strukturovaný životopis a přihlášku do výběrového řízení zasílejte na adresu NADĚJE, K Brance 11/19e, 155 00 Praha 5 nebo e-mailem na nadeje@nadeje.cz , do 6.12.2023

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.






Články ze světa práce


První den v nové práci? Připravte se na něj.

První den v nové práci? Připravte se na něj.
Na pohovoru jste váleli a vybrali právě vás, gratulujeme! Nyní jsou před vámi první dny na novém pracovišti. Bude to pravděpodobně náročný proces, než si na vše zvyknete, můžete mít i obavy, ale to vše je normální a brzy budete na novém pracovišti jako ryba ve vodě.

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?
Žádost o zvýšení platu může být obtížnou a stresující situací, ale pokud máte dobré argumenty, může to být skvělý způsob, jak zvýšit svůj příjem. Důležitým krokem je sepsat si pádné argumenty a žádost správně načasovat. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, které vám pomohou připravit se na takovou žádost a předložit přesvědčivé argumenty.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?