Revizní technici ve strojírenství, technici STK

Váš strukturovaný životopis v co nejkratším termínu na e-mail: volnamista@zsmv.cz nebo poštou na adresu ZS pro MV, Personální oddělení, Přípotoční 300/12, 101 01 Praha 10.
Kontrolní technik STK - technický pracovník
Požadujeme:
" minimálně ukončené střední odborné vzdělání s vyučním listem v oboru souvisejícím s výrobou, opravou nebo technickou prohlídkou vozidel a odbornou praxi ve výrobě nebo opravě vozidel min. 3 roky nebo středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou,
" profesní osvědčení kontrolního technika - výhodou
" řidičské oprávnění sk. B
" samostatnost, schopnost učit se novým věcem, aktivní přístup k práci, výpis z trestního rejstříků
" základní znalost na PC
Náplň práce :
" koordinace činnosti STK a měření emisí
" zajištění provádění zákonem stanovených technických prohlídek a měření emisí vozidel
" vedení veškeré agendy spojené s činností STK a měření emisí ,
" plánování a zajištění pravidelné kontroly měřicích zařízení
Nabízíme:
" práce na pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
" zařazení v platové třídě 9 dle Nařízení vlády č.341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů + osobní ohodnocení
" příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvek na dopravu, sportovní a kulturní aktivity, příspěvky na dětské tábory, příspěvek na stravování
" 5 dní indispozičního volna, 5 týdnů řádné dovolené
" místo výkonu práce Praha
Nástup: ihned
V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete Váš strukturovaný životopis v co nejkratším termínu na e-mail: volnamista@zsmv.cz nebo poštou na adresu ZS pro MV, Personální oddělení, Přípotoční 300/12, 101 01 Praha 10.
ŘD, sick days,příspěvek na stravování,penzijní,životní pojistění - příspěvek, dětské tábory

Plat od:
26 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.12.2023
Obor a Profese:
Revizní technik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Ing. Uhlíř
605209198
volnamista|zsmv#cz