Finanční analytici

Náplň práce: zodpovědnost za každodenní finanční analýzy, správu dlouhodobého majetku účetnictví, komunikace s různými platformami ve firmě od výrobního oddělení po vyšší vedení společnosti, rozpočtové řízení včetně silného zapojení v oblasti finančnictví.
Požadujeme: anglický jazyk na úrovni komunikace B1.
způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313522797 nebo e-mailem melcova.v@pg.com

Plat od:
55 000 - 70 000 Kč
Pracoviště:
Rakovník
Nástup:
01.09.2022
Obor a Profese:
Finanční analytik
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Kontaktní osoba:
Veronika Melčová
313522797
melcova#v|pg#com