PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ | AUTOMOTIVE

Jste ambiciózní projektový manažer? Pokud máte vášeň pro řízení projektů a máte smysl pro organizaci, pak je tato pozice právě pro vás!

Náplň práce:
- Vedení projektového týmu: Budete mít klíčovou roli v řízení projektů od začátku až do konce. Vaše schopnosti organizace a plánování budou klíčové pro úspěšnou implementaci projektu.
- Kontrola plnění plánu: Budete mít na starosti sledování plnění plánu a úkolů členů projektového týmu. Vaše dovednosti v monitorování a řízení budou mít významný vliv na náš úspěch.
- Komunikace se zákazníky: Budete přímým spojením mezi našimi zákazníky a interním týmem. Vaše schopnosti komunikace budou klíčové pro udržení silného vztahu se zákazníky.
- Příprava a organizace zákaznických auditů: Budete zodpovědní za přípravu a organizaci zákaznických auditů a návštěv v naší společnosti. Vaše pečlivost a schopnosti organizace budou nezbytné.
- Zajištění dodávky trialových dílů: Budete mít na starosti zajištění dodávky trialových dílů. Můžete si to usnadnit tím, že úkoly delegujete našemu administračnímu týmu.
- Kontrola nákladů: Budete mít zodpovědnost za sledování nákladů v předvýrobní fázi projektu a zajistíte, že se držíme stanoveného rozpočtu.
- Implementace změnových požadavků: Zajistíte, že změnové požadavky se úspěšně implementují do výroby.
- Revize dodané výkresové dokumentace: Provedete revize dodané výkresové dokumentace, abyste zajistili její správnost a kvalitu.
- Reporting: Budete zodpovědní za reporting a podávání zpráv vedení společnosti.Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Plat od:
50 000 Kč
Pracoviště:
Ústecký kraj
Plný úvazek
Podmínky:

- Minimálně středoškolské vzdělání, praxe v automobilovém průmyslu je výhodou.
- Schopnosti a vlastnosti projektového manažera jsou důležitější než titul. Budeme rádi, když nám ukážete své dovednosti a schopnosti.
- Aktivní znalost angličtiny slovem i písmem je nezbytná.
- Povědomí o normách IATF 16949 a VDA 6.3 je výhodou.
- Velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Project, Power Point) je nezbytná pro vaši práci.

Cizí jazyk:

Anglicky

Bonusy:

* flexibilní pracovní doba
* čtvrtletní a roční bonusy
* odměna za odpracované roky
* příspěvek na stravování, závodní stravování
* vstupenky na sportovní a kulturní akce
* Kafeterie
* mobil + zvýhodněný tarif
* interní systém vzdělávání
* firemní akce pro rodiny
* relokační příspěvek

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Strojírenství: Project Manager
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Pro Usti nad Labem (GR)
(+420) 417 662 810
J#Vochomurka#403487203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

Jak správně odpovědět na inzerát nabídky práce?

Hledání nového zaměstnání bývá náročným a občas i zdlouhavým procesem. V této fázi už máte úspěšně první část procesu za sebou - pročítání množství nabídek a hledání těch pro vás vhodných. Teď je potřeba na ně odpovědět tak, aby se vám ozvali zpět a pozvali vás na pohovor. Jak tedy na to? Co by mohlo pomoci?

Kdy a jak se registrovat na úřadu práce?

Víte, že není vaší povinností se registrovat na úřad práce, pokud nechcete? Registrace ovšem přínáší řadu výhod, o něž byste pravděpodobně neradi přišli. Přihlásit se můžete, pokud nemáte žádný příjem ani pracovní poměr a zároveň si hledáte zaměstnání.

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?

Žádost o zvýšení platu může být obtížnou a stresující situací, ale pokud máte dobré argumenty, může to být skvělý způsob, jak zvýšit svůj příjem. Důležitým krokem je sepsat si pádné argumenty a žádost správně načasovat. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, které vám pomohou připravit se na takovou žádost a předložit přesvědčivé argumenty.