Specialisté v sociální oblasti

Pracoviště: Liberec
Naše organizace poskytuje 2 registrované sociální služby: Ranou péči (do 7 let věku dítěte) a Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi s PAS (do 10 let věku dítěte). Více informací je možné získat na stránkách www.centrumlira.cz.
Orientační náplň práce odborného pracovníka SAS:
- poskytování ambulantních a terénních služeb pro rodiny s dětmi s poruchou autistického spektra
- velký podíl přímé práce s dětmi s PAS na nácvikových programech, sestavování individuálního plánu, podpora jednotlivých oblastí vývoje dítěte
- pomoc a podpora rodičů při zvládání náročné životní situace
- pomoc při zařazení dítěte do předškolního a školního zařízení
- poskytování sociálního poradenství
Požadujeme:
- VŠ vzdělání v oboru speciální pedagogika; případně v oboru sociální pedagogika, sociální práce, či jiném, relevantním oboru
- základní znalost problematiky vývoje dětí s PAS a jejich podpory, ochotu intenzivně a aktivně se v této oblasti vzdělávat
- orientaci v zákoně 108/2006 o sociálních službách
- odpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu, pečlivost
- organizační a komunikační dovednosti
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
Nabízíme:
- smysluplnou a kreativní práci v dobrém kolektivu
- dobrodružnou práci při objevování potřeb dětí s PAS
- podporu dalšího vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- kombinaci pevné a flexibilní pracovní doby
Nástup možný ihned, případně dle dohody.
Informace o výši mzdy při osobním jednání
Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail: katerina.jirova@centrumlira.cz
V případě dotazů můžete kontaktovat Kateřinu Jírovou na tel. čísle: 724 400 832

Plat od:
28 000 Kč
Pracoviště:
Liberec
Nástup:
07.03.2024
Obor a Profese:
Sociální pracovník
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Kontaktní osoba:
Kateřina Jírová
727 834 311, 724 400 832
katerina#jirova|centrumlira#cz