Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Benešová Lenka, e-mail: l.benesova@nh-hotels.com

CO VÁS ČEKÁ?
- přijímaní a registrování hostů nejen s úsměvem, ale také v souladu se stanovenými postupy, včetně kreditních formalit
- vedení účtů hostů v aktuálním stavu, přesně a pohotově, s použitím hotelového systému
- starost o to, aby každý, kdo zavítá do našeho hotelu, odcházel s pozitivním zážitkem
- odhlašování hostů, přijímání plateb za jejich účty
- přidělování a blokování pokojů, předběžná registrace hostů podle předem daného systému
- prodej pokojů hostům, kteří dorazili bez předchozí rezervace tak, aby byla dosažena maximální sazba za pokoj
- komunikace s oddělením housekeepingu ohledně uvolněných pokojů
- zpracovávání rezervací provedených na recepci
- noční audit
- zkrátka pomoci nám s tím, aby měli hosté náš hotel rádi a opět se k nám vraceli

CO OČEKÁVÁME MY?

- člověka se zkušeností na stejné pracovní pozici (výhodou)
- člověka, který vyřeší hostovo přání či stížnost jak v ČJ, tak i v AJ
- člověka, který se přátelí nejen s počítačem (MS Office), ale i s kolegy a hosty především
- člověka, který je flexibilní a dynamický

Zaměstnanecké výhody:
- příjemné pracovní prostředí a přátelským tým kolegů
- zaměstnanecké stravování zdarma
- 5 týdnů dovolené
- příspěvěk na penzijní připojištění ve výši 2.000Kč
- zaměstnanecká party 2x/ročně
- zvýhodněné cestování v rámci řetězce (40EURO/2lůžkový pokoj)
- možnost využít hotelové fitness centrum zdarma
- možnost zřízení Multisport benefit karty za 350Kč/měsíc

Plat od:
30 000 - 36 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
18.09.2023
Obor a Profese:
Recepční
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Lenka Benešová
257 153 332
l#benesova|nh-hotels#com

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?

První den v nové práci? Připravte se na něj.

Na pohovoru jste váleli a vybrali právě vás, gratulujeme! Nyní jsou před vámi první dny na novém pracovišti. Bude to pravděpodobně náročný proces, než si na vše zvyknete, můžete mít i obavy, ale to vše je normální a brzy budete na novém pracovišti jako ryba ve vodě.

Musím dokládat výpis z rejstříku trestů svému zaměstnavateli? Záleží, na jakou pozici se hlásíte.

Chtějí po vás při nástupu do nové práce výpis z trestního rejstříku? Jsou zaměstnání, při kterých jej po vás zaměstnavatel bude vyžadovat, závisí to ovšem na povaze pracovní pozice. Zaměstnavatel jej nemůže vyžadovat automaticky po všech, musí se řídit právními předpisy.