Obchodní referenti

Náplň práce: administrativa nákupu, logistika.
Požadujeme vzdělání SŠ technického nebo ekonomického směru, organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování.
Nabízíme zajímavou a samostatnou práci v přátelském kolektivu, motivační odměňování, další výhody dle výsledků.
Práce na plný nebo zkrácený úvazek.
Vhodné pro absolventy.
Životopisy prosím zasilejte na e-mail: prace@kas.cz, do subjektu prosím uveďte "Referentka nákupu"

Plat od:
30 000 - 40 000 Kč
Pracoviště:
Pardubice
Nástup:
15.04.2024
Obor a Profese:
Produkční
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Jan Vybíral
prace|kas#cz