Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Požadavky:
•vyučen nebo praxe v oboru výhodou
• praxe s lakováním ocelových konstrukcí, strojů a strojních dílů výhodou
• pečlivost, svědomitost, flexibilita, a důraz na přesné plnění zadaných úkolů

Pracovní náplň:
• čištění, odmašťování a ochrana ploch před nátěrem
• nástřik ocelových konstrukcí, strojů a strojních dílů metodou mokrého lakování
• opravy nátěrů a broušení míst s celkovým začištěním
• výpomoc při přípravě a balení zboží pro expedici.

Nabízíme:
• jednosměnný provoz
• odpovídající platové ohodnocení závislé na množství odpracovaných hodin + prémie
• 5 týdnů dovolené
• dotované stravování v areálu společnosti nebo stravenky, výkonostní prémie

Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.

Plat od:
34 000 - 38 000 Kč
Pracoviště:
Nymburk
Nástup:
13.11.2023
Obor a Profese:
Malíř/natěrač
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Jakub Fremund
724 163 500
jakub#fremund|cpos#cz